Дітям про бізнес.

 Житомирська бібліотека - філіал №16  пропонує ознайомитись з пізнавальними, повчальними та цікавими книгами.

Підвищеним інтересом серед юних читачів користуються  книги серії «Дітям про бізнес» від Видавництва Старого Лева. Це дуже змістовні та пізнавальні книги Бодо Шефера "Кіра і таємниця бублика" та «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей".
Книжки фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчать дітей правильному ставленню до грошей. Також ці книги стають у пригоді і дорослим, котрі прислухаються до порад аби зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.
Коротко про сюжет книг:
1. «Кіра і таємниця бублика». Дівчинка Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.
2. «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей". Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані, який умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось-ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя… 
Книга відкриває дітям правила життя, які допоможуть їм досягати мети і стати гідними громадянами.
В Книгах дитячі на дорослі теми! 
Радимо читати всім!
До зустрічі у нашій бібліотеці!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.