Щасливого дитинства!

Щороку в перший день літа відзначається "Міжнародний день захисту дітей"
Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
Дитинство – найважливіший період в житті людини. Саме в цей період вона формується фізично, психічно, інтелектуально. 
Міжнародний день захисту дітей був заснований в листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

Вперше "Міжнародний день захисту дітей" 
відзначали в 1950 році в 51 країні світу.
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими. Діти  невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі по природі своїй - радість і щастя. У дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовнішим нашим обов'язком. 
Запрошуємо ВСІХ!!!
Цього року, в умовах карантину, відзначення Міжнародного дня захисту дітей, як і низки інших знаменних дат і свят, проходитиме в режимі онлайн.ЛітТера - бібліотеки міста Житомир

спільно з Житомирським військовим інститутом ім. С. П. Корольова проводять Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт "Дитинство в долонях захисників". 
Умови проведення онлайн-конкурсу та вся інформація на сайті https://littera.zt.ua/
 Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті щасливі роки, коли вони зростаючи  входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.
А цікаві книги для дітей в Житомирській бібліотеці-філіалі №16 (на вул.Чехова) чекають на Вас після карантину.Любі наші користувачі та їх батькі читайте, пізнавайте світ та розвивайтесь!!!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.