«Без родини немає щастя для дитини» ( До Міжнародного Дня сім’ї)


Сім'я - це найдорожче, що є у кожного з нас, бережіть та цінуйте один одного.

15 травня у всьому світі традиційно відзначають День сім'ї.
Це свято було започатковане у 1994 році Організацією об'єднаних націй.
Головна мета цього святкування – підкреслити важливість сім'ї для суспільства, нагадати, що кожна родина особлива й унікальна, а також звернути увагу на численні проблеми, які виникають у родинах.
На думку ООН, коли зневажаються основні права однієї сім'ї – єдність усієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
Багато родин самостійно придумує, як відзначити цю дату: весело провести час вдома, виїхати на природу, прогулятися містом, відвідати зоопарк чи атракціони.
Ось кілька цікавих і смішних фактів про сім'ї:
·          Одружені чоловіки живуть довше, ніж холостяки. Вони також частішезаймають вищі посади.

·    Що ж до жінок, то заміжні, за статистикою, заробляють на 4-5% більше, ніж самотні.
·          Звичай поцілунку молодят у кінці церемонії одруження прийшов до нас із Стародавнього Риму. Тоді він мав дещо інший сенс – весілля розглядалася як контракт, а поцілунок служив своєрідною печаткою, що скріплює договір.
·         
·         Традиція носити обручки на безіменному пальці прийшла до нас від древніх єгиптян, у яких її перейняли греки і римляни. Уже середньовічні автори запропонували пояснення такому звичаю: нібито через безіменний палець проходить vena amoris (вена любові), що йде прямо до серця.
·         У середньовічній Європі, особливо в німецьких народів, суперечки нерідко вирішувалися судовим поєдинком – хто в ньому перемагав, того оголошували правим. Особливим різновидом таких дуелей були поєдинки між подружжям, які вирішували таким чином свої сімейні негаразди.
·         Щоб зрівняти шанси, для чоловіків влаштовували обмеження: наприклад, один із законів наказував чоловікові в ході такого поєдинку знаходитися в неглибокій ямі і битися дерев'яною палицею, а дружина, озброєна камінням у бойовій "панчосі", могла переміщатися навколо нього вільно.
     

Коментарі

  1. Під час карантину автор бестселерів на американському, італійському та іспанському AMAZON дніпровський письменник Дмитро Бондаренко читає своє оповідання "Диван", зі збріки "Кохати по-дніпропетровськи"

    https://youtu.be/kcsH_TIRg3Y

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Приходь! Бери! Читай!

Україна вишивана

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"