Гра-подорож:"Відкриваємо таємниці космосу"

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики.
Цього дня більше 140 країн з гордістю згадують, що є космічними державами. Для України цей день також особливий, оскільки вона входить в першу п'ятірку країн, які мають підприємства, зайняті конструюванням, виробництвом і випробуванням ракет, космічних апаратів і кораблів, а також їхніх двигунів і бортового обладнання.


Сьогодні на космічну гру-подорож до бібліотеки-філіалу №16 завітали учні 2-Б класу ЗОШ№6.
Маленькі космонавти на уявному космічному кораблі здійснили подорож Сонячною системою, пролітаючи повз її планети та спостерігаючи за астероїдами та хвостатими кометами.


Саме 12 квітня 1961 року, вперше у світі, людина змогла полетіти в космос, це був старший лейтенант Юрій Олексійович Гагарін. З польоту, який тривав 108 хвилин на космічному кораблі «Восток» розпочався новий етап в історії планети Земля – ера завоювання землянами навколосонячного простору. 


Діти пригадали перших мандрівників у космос.
Згадували про визначні періоди освоєння космосу: перший політ, вихід у космос, перша жінка-космонавт та перший космон
авт незалежної України.
Також відгадували космічні загадки та змагалися у космічній вікторині,розгадували кросворди. Діти дізнались, що в космосі побувало багато українців, але першим космонавтом Незалежної України став Леонід Каденюк, він опанував 54 типи військових літаків.


Уперше, під час польоту Л.Каденюка, у космосі побували наш тризуб, український прапор, пролунали гімн Незалежної України та українські пісні. Членам екіпажу пісні так сподобались, що вони почали вивчати українську мову.
Захід проводився з метою ознайомлення дітей з історією освоєння космічних просторів, виховання допитливості та інтересу до наукових знань. 
А Валерія та Давід, найактивніші користувачі нашої бібліотеки, вже обрали собі для читання книги.

Хочеться вірити, що серед цих чудових маленьких читачів можливо теж зростають майбутні підкорювачі космічного простору.
Дітям дуже сподобалась наша оновлена бібліотека та додому ніхто не поспішав. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Україна вишивана

Приходь! Бери! Читай!

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"