Відео-екскурс:"Україна, соборна державо, сонцесяйна колиска моя"

22січня в ЗОШ №6 в 1-Г та 2-Д класах бібліотекарі бібліотеки-філіалу №16  підготували та провели до Дня Соборності України      відео-екскурс:
 «Україна, соборна  державо, сонцесяйна колиска моя».Велична і свята, моя ти Україно,

лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!


22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як величне державне свято.  Цього року виповнюється 100 років як на Софіївській площі в Києві було проголошено про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу.Діти активно відповідали на запитання історичної вікторини,
віртуально поринули у цікаву мандрівку відео-екскурс визначними та найдивовижнішими місцями України, продовжували цікаві прислів’я, співали пісні про Україну. Діти підготували вірші про Україну та малюнки патріотичної тематики.

 Маленькі користувачі показали неабиякі знання з історії України, традицій, звичаїв.

Захід закінчився флеш-мобом «Україна єдина».


                             


Метою заходу було: познайомити учнів з історією Дня соборності України; привити повагу до минулого Батьківщини; виховувати національну свідомість та почуття гідності бути громадянином України, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.


 «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».
                                                                                                              В. Липинський

"Я люблю свою Україну, і виросту справжнім патріотов", - сказав Володимир,  учень 2-Д класу.    Представлені книги познайомили читачів з історичними фактами і відомостями про витоки формування соборності українських земель.

Сьогодні, коли Україна відстоює своє право бути соборною і єдиною у боях на Сході, значення Акту Злуки важливе і актуальне. Акцентуючи увагу читачів на подіях року 1919, розповідаючи про події сьогодення, ми прагнемо виховати патріотів і свідомих громадян України.

                                               
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.