Історичний екскурс "З любов'ю до Житомира"

 Громадська організація «Дивосвіт» за грантові кошти від Житомирської облдержадміністрації втілює в життя проект - історичний екскурс:
          «З любов’ю до Житомира». В рамках проекту розпочато  екскурсії.

                                    

 Найактивніші користувачі бібліотеки-філіалу№16 учні 3-Б класу ЗОШ №6  мали змогу побачити визначні історичні місця Житомира, почути про відомих людей.


                                          


Даний проект націлює школярів, на зацікавленість та знання історії нашого міста, його видатних діячів та на розвиток обізнаності історичними подіями, які відбувались у місті Житомир.

Під час екскурсії діти мають змогу не просто слухати розповіді про місто, а й на власні очі побачити деякі його знакові місця.
Перша зупинка - на Замковій горі. Тут екскурсанти можуть побачити місце заснування Житомира, міську ратушу – колишній магістрат, камінь – валун, на якому вибито рік заснування міста, та Хрестовоздвиженську церкву, в підвалі якої є скелет мамонта – колишній музей природи.
                                      

Друга зупинка – біля водонапірної вежі.


Діти вперше почули розповідь про коня - актора першого міського театру.
Ці та багато інших цікавих історій дуже сподобались дітям.


Дякуємо за цікаву та змістовну автобусну екскурсію містом історику-краєзнавцю Георгію Павловичу Мокрицькому.

А за гостинність також дякуєм бібліотеці-філіалу№1, де екскурсанти мали змогу переглянути анімований мультфільм з запитаннями про Житомир.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.