Приходь! Бери! Читай!

«Усмішка» — це один з найвідоміших творів Рея Бредбері. Письменник описує майбутнє людства в далекому 2061 році, де світ зруйнований атомною війною. Народ звинувачує в усьому мистецтво та технічний прогрес. 


 «Усмішка» — оповідання американського письменника Рея Бредбері, написане у 1952 році. 

Твір Рей Бредбері «Усмішка» — застереження від можливого лиха, про майбутнє людства, занепад цивілізації, загибель краси, ідеалів, адже, на думку автора, люди є творцями свого майбутнього. Оповідання про те, як у далекому майбутньому люди знищили «Джоконду» Леонардо да Вінчі, а маленький хлопчик Том врятував шматочок полотна з усмішкою Джоконди.

Ця історія про історичну пам'ять, точніше про те, що без неї людство не може існувати. Не можна жити без минулого. Проте не можна жити минулим, жити потрібно майбутнім, але обов’язково використовуючи багаж знань попередніх років. Саме тоді людство буде розвиватися, інакше воно просто приречене на загибель. Книга цікава, фантастичний сюжет твору, він   попереджає нас про можливі загрози технізованого суспільства та доводить, що духовне відродження людства починається з духовного. 

Завітай до бібліотеки на Чехова там чекає на тебе ця книга.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.