А У ВАС Є УЛЮБЛЕНИЙ ПУХНАСТИК ?

    На м’яких лапках, тихим ходом крадеться до нас Всесвітній день пухнастих, хвостатих і вусатих улюбленців. 

     Наші ніжні і пухнасті, гладкошерсті та норовливі, милі і добрі друзі завжди чекають нас вдома, підтримують своїм нявчанням, надихають своєю любов’ю і радують своїм приємним співтовариством у затишні тихі вечори. Про котиків написано багато книг: наукових та художніх, для дорослих і дітей. Є такі дитячі книжки, від яких в захваті навіть дорослі. 

Чи пустили б ви до себе додому зграю котів-безхатьків? Упевнені, що ні? Справді? Що ж, урешті, пані Крепова також гадки не мала, що погодиться на таку авантюру – прийняти у власній затишній однокімнатній квартирі ціле хвостате юрбище. Утім, юрбище напевно не спромоглося б переконати господиню. А от справжнє товариство, 36 та 6 неповторних котячих особистостей – без сумніву. Врешті добросердність буде винагороджено, бо ж, виявляється, ця вусата компанія має безліч талантів!

     Книжка «36 і 6 котів» Галини Вдовиченко – проста, добра й весела історія, приправлена щоденними життєвими дрібницями. 

     Книга «36 і 6 котів-детективів»  продовження захоплюючої історії з милими пухнастиками у головних ролях розрадить вас і ваших діток ввечері перед сном та зарядить позитивом на весь наступний день. Улюблені мешканці квартири пані Крепової виявились не тільки гарними чотирилапими друзями, а й справжніми сищиками, які не бояться небезпек і прагнуть розкрити інтригуючу таємницю. 

     Пропонуємо читати «36 і 6 котів-детективів» Галини Вдовиченко українською мовою та поглянути на світ очима котів. Несподівано, але дуже приємно! 

     Головна інтрига сюжету – хто викрав дряпопис? Навколо цього зухвалого вчинку починається коловорот пригод та розслідувань. Погодьтесь, котики у ролі сищиків це ще те видовище! 

Завітайте до бібліотеки на Чехова, 4 візьміть книгу та проведіть цікаво та корисно час!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.