Biblio-ART майстерня:"Подарунок мамі"


Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. В цьому році День матері припадає на 12 травня. Це свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. 
День матері - це одне із зворушливих  свят, тому що кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний  образ своєї мами, яка все зрозуміє, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Вже стало традицією в нашій бібліотеці проводити майстер – класи на які із задоволенням приходять наші маленькі та найактивніші користувачі.

Бібліотекар розповіла діткам про історію свята, переглянули відеоролик, та весело підспівували пісенькі про маму та ж звичайно запропонувала власноруч  створити подарунок мамі. Читайлики  залюбки вирізали та створювали квіти для своїх матусь.
Діти активно та старанно створили "Квітку побажань" для своїх наймиліших матусь. Наші творчі читайлики, звичайно зачитали всі написані побажання, щоб обовязково здійснились.  


 
  А ось і результат виконаної роботи.

Анулич Аня, відразу створивши подарунок - чудові квіти, подарувала своїй матусі.Ці вироби вони подарують Найріднішим у день свята.
Дякуєм Всім, за гарний настрій та теплу, творчу атмосферу.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.