Мовне асорті: "«О мово моя, душа голосна України»

Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос – більш, нічого,
А серце б’ється ожива,
Як їх почує!...
(Т. Г. Шевченко)
В ЗОШ №6 бібліотекарі бібліотеки-філіалу №16 підготували та провели мовне асорті для найактивніших користувачів 3-А класу.  


Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають нам виразити любов і турботу про рідних та друзів, це радість, якою ми ділимось з коханою людиною, це душа, що випромінює життєву силу,  це невичерпне джерело, звідки ми черпаємо наснагу, знання і прагнення осягнути всесвіт.

Щороку 21 лютого ми відзначаємо День рідної мови. У світі налічується близько трьох тисяч мов. І серед них - ніби запашна квітка в чудовому букеті-українська мова. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнана світом. Мова - це найважливіший засіб людського спілкування. 


Діти переглянули відео-ролики "Цікаві факти про мову", дізнались історію створення української мови, активно відповідали на запитання вікторини, створювали слова, вивчали слова паліндроми, виконували  ігрові
завдання та розповідали вірші. 


  В нашій бібліотеці завжди всі бажаючі знайдуть книги з історії рідної мови, сучасні словники та енциклопедії, посібники з української мови, а також цікаві сценарії святкування Дня рідної мови.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Україна вишивана

Приходь! Бери! Читай!

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"