Літературно-поетична світлиця: «Війна торкнулася душі»


 6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.
6 грудня в бібліотеці-філіалі №16 була проведена 
літературно-поетична світлиця: "Війна торкнулася душі" для учнів, ЗОШ №6 4-Д класу наших активних користувачів.Спочатку вшанували пам'ять Всіх Героїв України.
День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.


Діти уважно переглянули відео-ролики.
Розповіли вивчені вірші даної теми.

Ознайомились з літературою яка є в бібліотеці.Та ж звичайно спробували свої сили в Інтелектуальній вікторині в цікавих конкурса на спритність, силу та змаганнях. За активну участь звичайно ж всі отримали бібліотечні смаколики.


Метою заходу було ознайомлення з обов'язками громадянина України, розвиток у дітей патріотичної свідомості, сприяння формуванню і розвитку відповідальності і дисциплінованості; сприяння формуванню і розвитку таких якостей, як повага до закону, стійкість, взаємовиручка, мужність, хоробрість.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.