Літературний фуршет


"Шлях до серця дитини"

Василь Олександрович Сухомлинський 
(1918 – 1970)

Не так давно, в минулому столітті, жив на світі педагог, вчений та письменник. Він дуже любив дітей. Навчав їх, а ще писав для них багато-багато оповідань, казок: про ласкаве сонечко і м"яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки і добру бабусю.Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами".
Для ознайомлення з його творчістю до нашої бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №6.


Користувачі розгадували кросворди по творчості  
Василя Сухомлинського.Створили "Сонечко доброти" де кожен промінчик відображав риси вихованості творами відомого вчителя.

Користувачі із задоволенням переглянули відеоролик про життя та творчість Василя Олександровича Сухомлинського.До нас завітали герої оповідань з книг В.Сухомлинського.
Кожен розповів Василя Сухомлинського свій улюблений твір-оповідання до якого намалював власний малюнок.Діти познайомились з книгами Василя Сухомлинського. Наші користувачі створили "Дерево Добра" та "Щасливе дитинство"  за творами Василя Сухомлинського.Діти ознайомились з електронним читацьким квитком.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.