Відеомандрівка                                Світ української культури

Під такою назвою в нашій бібліотеці відбулася відео-мандрівка, адже
18 квітня – в Україні в цей день відзначають День пам’яток історії та культури.(встановлений згідно з Указом Президента від 23 серпня 1999 року).

Учні ЗОШ №6 4-Г кл.  мандруючи дізнались цікаву інформацію про визначні місця та пам'ятки України, Житомирської області та м. Житомир. 
                                    

 У липні 2000 року набув чинності Закон «Про охорону культурної спадщини», який регулює правові, організаційні, соціальні та економічні стосунки у сфері охорони культурної спадщини з метою її збереження, використання об’єктів культурної спадщини в громадському житті, захисту традиційного характеру середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь.  

Державний реєстр нерухомих пам’яток України нараховує понад 56 тис. об’єктів історичної спадщини, окремі з них одночасно є пам’ятками архітектури або пам’ятками містобудування.

Деякі пам’ятки, розташовані на території України, внесено також до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Зокрема це: собор Святої Софії з прилеглими монастирськими будівлями і Києво-Печерська Лавра в Києві, ансамбль історичного центру Львова, резиденція митрополитів Буковини в Чернівцях, залишки стародавнього міста Херсонес Таврійський у Криму, дерев’яні церкви Карпатського регіону, Дуга Струве та букові праліси Карпат.
                                     

                                     

Діти розповідали де побували вони, відповідали активно на запитання вікторини та ознайомились з книгами.
  Кожен обрав собі книгу для читання.
                          Дякуєм всім за гарно проведений час.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.