Літературно-музичний вечір: «До висот Шевченкового слова»

Тарас Шевченко – провісник долі України
Хоч за вікном дощова погода та в бібліотеці-філіалі №16 завжди шумно, весело та цікаво. 

Шануючи  Кобзаря, у нашій бібліотеці, для своїх користувачів учнів ЗОШ №6 3-Б класу ми підготували та провели  Літературно-музичний вечір: «До висот Шевченкового слова».
                     

І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім’я!
Україна… В одному вже тільки цьому слові бринить музика смутку і жалю. Україна-країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її. 
Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад двісті років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.
Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі. . Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.
Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Тарас ШЕВЧЕНКО – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Ми пишаємось тим, що він – наш земляк, а ми прагнемо бути достойними його нащадками.

Знайомлення з життям та творчістю Тараса Григоровича Шевченка.

Перегляд відеоролика: "Життя Тараса".


Виконання пісні "Мир на Україні" Ангеліни Котвіцької.Перегляд відео "Шевченко - художник".Складаємо пазл з репродукції картин Тараса Григоровича.

А ось і результат нашої роботи.

Пісня "Мій рідний край".

Наші маленькі гості декламували поезію Тараса Григоровича Шевченка.
Презентація читацького квитка.Найактивнішим користувачам подаровано читацький квиток.Ознайомлення з книгами Т.Г.Шевченка.Знайомство з книгами.

Дякуємо ВСІМ за гарний настрій.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер-клас:"Колосок пшениці - як символ Голодомору"

Україна вишивана

Всесвітній день Книголюба.